Masopust s 2.B

Rok se s rokem sešel a opět nastalo veselé období masopustu. A tak i my, ve školní družině, jsme se ve čtvrtém únorovém týdnu začali připravovat na maškarní karneval. Dnes si děti přinesly převleky a masky, karnevalový rej mohl začít.

Leden s 2.B

Tak jsme se konečně dočkali pořádné sněhové nadílky! Koulujeme se a řádíme ve sněhu. Je to pro nás vítaná změna a doufáme, že nám bílá zima  ještě nějakou dobu vydrží. Taky hodně vyrábíme.

VÁNOČNÍ BESÍDKA U KOŤÁTEK

Před Vánoci proběhla ve školní družině tradiční vánoční besídka, na kterou se všichni velmi těšili. Největší úspěch mělo rozbalování dárků, které jim Ježíšek zanechal za jejich dobré chování – nové hračky, stavebnice a spoustu knih. Všichni si užili slavnostní předvánoční náladu. Děkuji rodičům za krásné dárky a pohoštění pro děti.

Dopis Ježíškovi

DOPIS PRO JEŽÍŠKA V pátek před prvním adventem jsme v naší družině psali Ježíškovi. Některé děti kreslily, některé psaly. Na konci dopisu děti Ježíškovi poděkovaly a podepsaly se. Dopisy jsme dali za okno a teď čekáme, jestli si Ježíšek pro ně přiletí….

ČERTOVSKÝ TÝDEN

V týdnu od 30.11. do 4. 12. 2020 jsme si v naší školní družině užili pravý čertovský týden. Dozvěděli jsme se nové poznatky o Mikuláši, plnili jsme zapeklité úkoly a vyrobili spoustu krásných výrobků. Více fotografií na: https://zschodov.rajce.idnes.cz/SD-certovsky_tyden_u…/