
Naše třída 5. A dnes splnila důležitý úkol – zdobení vánočního stromku v kostele sv. Vavřince.
Několik hodin pracovních činností děti vyráběly rozmanité ozdoby a samostatně si je na stromeček také navěsily.
Na závěr jsme si zazpívali koledu.
Mgr. Barbora Konečná
AP Štěpánka Klimentová
