Naše třída 5. A dnes splnila důležitý úkol – zdobení vánočního stromku v kostele sv. Vavřince.

Několik hodin pracovních činností děti vyráběly rozmanité ozdoby a samostatně si je na stromeček také navěsily.

Na závěr jsme si zazpívali koledu.

Mgr. Barbora Konečná

AP Štěpánka Klimentová