Dnešní Den dětí jsme si ve 3.B opravdu užili. Společně jsme vyrazili na připravená stanoviště, kde děti plnily různé úkoly, sbíraly razítka a s nadšením se pouštěly do všech výzev, které na ně čekaly.

Největší radost mi udělalo sledovat, s jakým elánem a dobrou náladou se děti zapojovaly. Nechyběl smích, vzájemné povzbuzování ani zdravá soutěživost. Za svou snahu si všichni odnesli zaslouženou odměnu a spoustu hezkých zážitků.

Jsem ráda, že jsme si tento den mohli společně užít a oslavit tak svátek všech dětí.