
Žáci 9. ročníku vyjeli 12. května na exkurzi do Terezína, kde si prohlédli Malou pevnost a Muzeum ghetta. Dozvěděli se více o životě místních vězňů během druhé světové války a viděli místa, která jsou důležitou součástí naší historie. Exkurze byla pro většinu silným zážitkem a doplnila učivo z dějepisu.




