1. I v tomto školním roce bude probíhat projekt: „Inženýr Junior“. Určeno pro žáky 8. tříd. (chlapci i děvčata) Výuka probíhá na SPŠ v Ostrově od podzimu 2020 do jara 2021. Cca 1x za 4 týdny společně pojedeme do Ostrova na různé semináře (viz níže). Kdo absolvuje všechna setkání, získá titul Inženýr Junior, kdo se zúčastní alespoň 3 z nich, má titul Bakalář Junior.

Celkem z obou 8. tříd bude vybráno 10 zájemců. Prosím, abyste se co nejdříve ozvali (buď přes Bakaláře, přes Teamsy, nebo přímo emailem na adresu: Vanicek.Petr@zschodov.cz). Pokud bude více zájemců, vyberu ty, kteří se přihlásí dříve. Určitě se vám ozvu, jestli jste mezi vybranými.

Pokud to situace dovolí, první setkání by mohlo proběhnout už v prosinci 2020. Jinak v co nejbližším termínu po návratu do škol.

Seznam seminářů:

  • autotronika
  • elektrotechnika
  • programování micro:bit
  • programování CNC strojů
  • 3D tisk
  • robotika