
Ve čtvrtek 7. 5. jsme si společně s dětmi užili krásnou a praxí nabitou hodinu pokusů všeho druhu v tělocvičně naší školy. Členové školního parlamentu si pro žáky 1. prvního stupně připravili skutečně poutavé pokusy, do kterých se mohli zapojit opravdu všichni.
Moc děkujeme dětem z parlamentu za perfektní přípravu!
Mgr. Barbora Konečná
AP Andrea Kuzniková
