Vážení rodiče, milé děti, ještě mi sice chybí 8 úkolů, které měly být odevzdané do dnešního dne, ale nezbývá mi nic jiného, než zadat úkol na další týden, tedy do 20. 11.

Úkol:

Na YouTube si zadáte do hledáčku toto: Doggy – Jak nakreslit psa – Kreslení pro děti krok za krokem.

Na bílý papír nebo čtvrtku nakreslíte tedy tohoto psa a vybarvíte ho libovolným způsobem. Pak mi ho, prosím, pošlete na WhatsApp nebo e-mail. Obrázek bude hodnocen známkou.

Těším se na krásné pejsky a přeji hodně zábavy při kreslení.

================================================================

Vážení rodiče, milé děti, posílám domácí úkol z výtvarné výchovy, na který máte 14 dnů. Obrázek mi, prosím, pošlete na WhatsApp – telefonní číslo – 606584076 nebo na e-mail – alenabartova1962@seznam.cz do 13. 11.

Úkol:

Na velkou čtvrtku vytvoříte obrázkovou osnovu známé pohádky. Nahoře bude velký barevný název pohádky. Zbytek čtvrtky rozdělíte čárami (podle pravítka) na několik okének (nejméně 4 okénka, může být samozřejmě i více). Do každého okénka pak nakreslíte obrázek z této pohádky v pořadí, jak jde děj za sebou a pohádka by se dala podle těchto obrázků pak vyprávět. Kreslit můžete čímkoli, co máte doma. Toto vaše dílo pak bude hodnoceno známkou z Vv.

Přeji vám hodně zdaru při práci a už se těším na vaše krásné obrázky. A. Bártová