Týden 16.11. – 27.11. 2020

Referáty

  • na začátku školního roku jste všichni dostali téma referátu, který máte připravit. Vypracuj ho nyní a pošli mi na email: valentova.oxana@zschodov.cz
  • ti, kteří už mají známku z referátu, nemusí ho posílat

______________________________________________________________________________

Týden 2.11. – 13.11.2020

Téma: SVÁTKY, TRADICE, OBŘADY

TechnikaKOLÁŽ – přečíst zde, ukázky zde

Úkol – vystřihni různé obrázky k tématu, nalep je na čtvrtku, aby dohromady tvořily jeden obrázek. Pak tento obrázek dle potřeby můžeš dokreslit pastelkami – vyfoť obrázek a pošli na email: valentova.oxana@zschodov.cz

Do 6.11. 2020 můžete odevzdat obrázky, za které ještě nemáte známky (ty, které jsme dělali ve škole). Stejným způsobem mi můžete poslat obrázky na opravu známek (jen tam napište, že se jedná o opravu známky).