V pátek 15. 5. navštívila naše třída výstavu výtvarných prací žáků 2. stupně naší školy v DDM Bludiště.

Dětem se práce velice líbily, nejvíce se líbila Zloba, Spiderman a hořící svíčka.

Mgr. Barbora Konečná

AP Andrea Kuzniková