
V pátek 15. 5. navštívila naše třída výstavu výtvarných prací žáků 2. stupně naší školy v DDM Bludiště.
Dětem se práce velice líbily, nejvíce se líbila Zloba, Spiderman a hořící svíčka.
Mgr. Barbora Konečná
AP Andrea Kuzniková

V pátek 15. 5. navštívila naše třída výstavu výtvarných prací žáků 2. stupně naší školy v DDM Bludiště.
Dětem se práce velice líbily, nejvíce se líbila Zloba, Spiderman a hořící svíčka.
Mgr. Barbora Konečná
AP Andrea Kuzniková