15. – 26.2.2021

Dobrý den, moji malí přátelé

vzhledem k tomu, že distanční výuka se stále neblíží ke svému konci a mě se po Vás stýská, sejdeme se příští týden a zkusíme si společně popovídat o strastech Vašeho dospívání. Ohlédneme se společně do minulosti a zaměříme se na to, jak se Váš život změnil, jak jste se změnili Vy a jak se změnil přístup dospělých k Vám.

On-line hodiny:

6.A – pátek 19.2.2021 v 10.55

6.B – středa 17.2.2021 v 8.00

Úkol – prosím, vypracujte až po online hodině, času máte dost, odpovědi bych chtěl až do pátku 27.2.2021. Je to spíše jen takový úkol k zamyšlení, není tu správná nebo špatná odpověď, stejně jako nelimituji odpověď nějakou minimální délkou. Chci abyste se zkusili zahledět sami na sebe a do sebe a zkusili si odpovědět na následující otázky. Každou odpověď zhodnotím jedničkou za aktivitu.

  1. Zkuste se zamyslet nad tím, co vše se změnilo na Vás a ve Vašem životě od doby, kdy jste nastoupili do školy, tedy zhruba od Vašich šesti let. Porovnejte se se svým šestiletým „já“ (jak změnilo Vaše myšlení, záliby, způsob trávení volného času, práva a povinnosti, přístup rodičů k Vám apod.).
  2. Zažíváte s rodiči nějaké konflikty, hádky? Vzhledem k Vašemu věku předpokládám, že alespoň občas ano. Co je nejčastěji důvodem takových hádek? Proč myslíte, že k takovým situacím dochází.

Do 14.2.2021

Dobrý den,

vzhledem k faktu, že máte dostatek známek, abychom mohli provést pololetní hodnocení, nebudu v následujícím období od 4. ledna zadávat žádnou práci online. Postup upravím dle epidemiologické situace a délky případné distanční výuky.

Děkuji, přeji pěkný den a pevné nervy.

___________________________________________________________________________

Dobrý den,

vzhledem k návratu k prezenční výuce nebudu v příštích týdnech zadávat práce on-line, práce na týden distanční výuky vyplyne z toho, co budeme dělat v týdnu prezenční výuky ve škole. Děkuji. Hezký den.

Předchozí zadání:

Vážení studentí, vážení rodiče, vážení přátelé,

vzhledem k tomu, že pro zadávání úkolů používám prostředí MS Teams, není nutné, abych aktualizoval článek zde. Aktualizuji tak vždy jen datum v nadpisu, aby bylo jasné, že jsou zadány nové úkoly. Níže uvedený odkaz Vás navede přímo do Vašeho týmu, kde najdete datem výrazně označené úkoly, aby bylo jasné, co je aktuální (viz obrázek). Tyto budou na nástěnce zůstávat. Zároveň prosím mé studenty, aby k diskuzím a odevzdávání úkolů využívali soukromého chatu či mailu (ale chat je určitě jednodušší a rychlejší – jen přiložíte soubor). Děkuji, všem přeji pevné nervy a trpělivost. Snad se co nejdříve uvidíme. V případě jakýchkoli problémů mě neváhejte kontaktovat v chatu nebo na vachrlon.vaclav@zschodov.cz.

Odkaz na váš tým:

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a0c70dc604456473fbbcb69268e2404cc%40thread.tacv2/conversations?groupId=dfb8c61c-8067-44b1-9333-117d3df957a1&tenantId=ea16a40e-957c-404f-aeff-caf6f0a14e01