30.11. – 4.12. 2020

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Obecní samospráva. Pracujte do svých sešitů. Prezentace vás provází jednotlivými úkoly a celkovým zápisem do sešitů.

23. – 27. 11. 2020

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Obec. Pracujte do svých sešitů. Prezentace vás provází jednotlivými úkoly a celkovým zápisem do vašich sešitů.

16. – 20.11. 2020

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály- prezentace s názvem: Domov. Pracujte do svých sešitů. Začněte opět na nové stránce, napište vpravo datum, nadpis a poté pracujte podle prezentace – navádí vás, co máte psát, co si jen promyslíte.

9. – 13.11. 2020

  1. Děkuji všem za splnění kvízu, známky jsou krásné, všechny chválím.
  2. V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Pravidla a normy ve škole, třídě. Pracujte do svých sešitů. Začněte opět na nové stránce, napište vpravo datum, nadpis a poté pracujte podle prezentace – navádí vás, co máte psát, co si jen promyslíte.
  3. Cokoliv vám bude nejasné, pište mi na chat nebo v týmu přes příspěvky.

Ať se vám daří.

2. – 6.11. 2020

  1. V Teamsech vaší třídy máte vloženu prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názevem: Pravidla a normy. Pracujte do svých sešitů. Začněte na nové stránce, napište vpravo datum, nadpis a poté pracuje podle prezentace.
  2. Do Teamsů jsem vám vložila kvíz, je povinný a budete z něj mít známku – kvíz shrnuje učivo o státních a dalších svátcích a o škole. Než ho začnete vypracovávat, zopakujte si všechno učivo podle sešitů. Termín odevzdání kvízu je nastaven na 6.11. do 12:00.
  3. Dejte si do pořádku své sešity. Vedení sešitu a úplnost všech zápisů bude důležitým kritériem vašeho hodnocení na vysvědčení. Když jsme se viděli naposledy, spousta z vás měla sešity v nepořádku.
  4. Pokud budete potřebovat nějakou radu týkající se nové látky, práce s prezentací, napište mi přes chat.

Všechny zdravím a přeji pohodové dny.