8.3. – 12.3. 2021

Tento týden budete pouze opakovat učivo z tématu Region a kraj. Pročtěte si všechny zápisy v sešitě. Připravila jsem Vám k tomuto tématu drill. Uděláte ho minimálně 3x, samozřejmě ho můžete udělat i víckrát, započítají se Vám 3 nejlepší známky. Přeji vám hodně štěstí. Drill bude ukončen v pátek 12.3. 2021.

15. – 26.2. 2021

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Zajímavá místa našeho regionu. Prohlédněte si ji, výpisky nepište. Na poslední stránce prezentace máte zadání k projektu na celkem 14 dnů. Projekt budete odevzdávat nejpozději v pátek 26. 2. 2021. Na tomtéž místě jsem vytvořila složku s názvem: Ukázky z projektů žáků – Zajímavá místa našeho regionu. Tam se můžete inspirovat, jak takový projekt můžete zpracovat. Ve čtvrtek 18.2. od 11: 45 udělám mimořádnou on-line schůzku, kde zodpovím vaše dotazy k projektu. Schůzka je dobrovolná, kdo pochopí zadání z prezentace, přihlašovat se nemusí. Projekt je velmi důležitý, má váhu 10. Přeji Vám hodně štěstí při jeho zpracování a moc se těším, jaká zajímavá místa popíšete.

8.2. – 12.2. 2021

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Kraj. Udělejte si podle prezentaci výpisky do sešitů.

1.2. – 5.2. 2021

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Regiony v ČR. Udělejte si výpisky do sešitů.

25. – 28.1. 2021

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Region. Udělejte si výpisky do sešitů. Ve vašem Teamu se Vám v pátek 22.1. v 15:00 zpřístupní kvíz s tématem Obec, obecní samospráva, Chodov. Kvíz musíte vyplnit do čtvrtka 28.1. do 23:59.

18. – 22.1. 2021

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Současnost Chodova. Udělejte si výpisky do sešitů. Nezapomeňte psát vždy na novou stránku a začít datem.

Dobrovolný domácí úkol: V minulém týdnu jste se seznámili s historickými památkami Chodova. Jako dobrovolný úkol (hodnocený známkou 1 na 2.pololetí ) si můžete udělat výlet po našem městě a vyfotit 3 sloupy, které tu máme (Mariánský, sv. Šebestián a Boží muka). Fotky pak vložte do Teamsů – Soubory – složka s vaším jménem.

11. – 15.1. 2021

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory -výukové materiály – prezentace s názvem: Historie Chodova. Udělejte si výpisky. Do souborů jsem vložila i dokument s názvem městský znak, pokud máte možnost, vytiskněte si ho a znak podle prezentace popište. Kdo nemá možnost tisku, zkusí si městský znak nakreslit a poté popsat.

14. – 18.12. 2020

Do sešitů si nalepíte obrázky, které dostanete ve škole, do nich vepíšete pojmy podle učebnice na str. 46.

30.11. – 4.12. 2020

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Obecní samospráva. Pracujte do svých sešitů. Prezentace vás provází jednotlivými úkoly a celkovým zápisem do sešitů.

23. – 27. 11. 2020

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Obec. Pracujte do svých sešitů. Prezentace vás provází jednotlivými úkoly a celkovým zápisem do vašich sešitů.

16. – 20.11. 2020

V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály- prezentace s názvem: Domov. Pracujte do svých sešitů. Začněte opět na nové stránce, napište vpravo datum, nadpis a poté pracujte podle prezentace – navádí vás, co máte psát, co si jen promyslíte.

9. – 13.11. 2020

  1. Děkuji všem za splnění kvízu, známky jsou krásné, všechny chválím.
  2. V Teamu vaší třídy máte vloženou prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názvem: Pravidla a normy ve škole, třídě. Pracujte do svých sešitů. Začněte opět na nové stránce, napište vpravo datum, nadpis a poté pracujte podle prezentace – navádí vás, co máte psát, co si jen promyslíte.
  3. Cokoliv vám bude nejasné, pište mi na chat nebo v týmu přes příspěvky.

Ať se vám daří.

2. – 6.11. 2020

  1. V Teamsech vaší třídy máte vloženu prezentaci – soubory – výukové materiály – prezentace s názevem: Pravidla a normy. Pracujte do svých sešitů. Začněte na nové stránce, napište vpravo datum, nadpis a poté pracuje podle prezentace.
  2. Do Teamsů jsem vám vložila kvíz, je povinný a budete z něj mít známku – kvíz shrnuje učivo o státních a dalších svátcích a o škole. Než ho začnete vypracovávat, zopakujte si všechno učivo podle sešitů. Termín odevzdání kvízu je nastaven na 6.11. do 12:00.
  3. Dejte si do pořádku své sešity. Vedení sešitu a úplnost všech zápisů bude důležitým kritériem vašeho hodnocení na vysvědčení. Když jsme se viděli naposledy, spousta z vás měla sešity v nepořádku.
  4. Pokud budete potřebovat nějakou radu týkající se nové látky, práce s prezentací, napište mi přes chat.

Všechny zdravím a přeji pohodové dny.