Výzva na následujících 30 dnů

stáhněte si do mobilů aplikaci cvičení na 30 dnů a pojďme společně pokořit některé z výzev, které zde najdete.

 30denní program cvičení je aplikace navržená profesionálním fitness trenérem, u které je vědecky prokázáno, že zlepšuje tělesnou kondici a zdravotní stav. Aplikace umožňuje synchronizaci údajů o spálených kaloriích se službou Google Fit. Cvičte podle programu a dosáhnete ohromujících výsledků.

Při důsledném dodržování pravidel 30denní program cvičení postupně zvyšuje intenzitu jednotlivých cvičení, takže můžete snadno absolvovat své každodenní cvičení. Nemusíte chodit do fitcentra, stačí každý den několik minut cvičit s váhou vlastního těla – 30denní program cvičení se stane vaším důležitým pomocníkem při zlepšování kondice a efektivním snižování tělesné hmotnosti.

Funkce
– Nahrává průběh tréninku automaticky
– Připomíná vám cvičení každý den
– Podrobné video průvodce
– Zvýší intenzitu cvičení krok za krokem
– Třicetidenního programu cvičení břicha
– Třicetidenního programu 30denní program cvičení
– Sdílejte s přáteli na sociálních médiích

Každá výzva má tři úrovně obtížnosti, od začátečníka až po pro. Najděte cvičení, které je pro vás nejlepší. Vyzkoušejte nejlepší aplikaci pro trénink. Začněte 30denní výzvou a po 30 dnech můžete zjistit, že vaše emoční a intelektuální způsobilost se zlepší spolu s vaší fyzickou zdatností.

Kontrolovat jistě nebudu, neb pohyb v tomhle čase děláte především sami pro sebe

V případě hezkého počasí a dodržení hyg. a bez. opatření využijte krásného nového lesoparku v Lesní ulici , kde se dá skvěle běhat, chodit, ale i cvičit na nových posilovacích zařízeních u nichž najdete přesné návody, jak cvičit a co cvičit. Věřím , že se tam alespoň s některými byt na dálku potkám