Milá děvčata,

zde máte několik námětů na cvičení doma.

  1. Zacvičte podle instruktážního videa ZDE.
  2. Můžete trénovat disciplíny v projektu Sazka olympijský víceboj. ZDE.
  3. Fitness s výsadkáři – video na každý den s návodem, jak si pořádně zacvičit doma. ZDE.

Nezapomínejte chodit ven na procházky. Budu ráda, když mi pošlete do chatu fotku nebo video, jak sportujete. Poslat můžete také fotku z nějaké aplikace, kde je zaznamenáno, kolik kilometrů jste ušly.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Týdny 15. 3. – 26. 3.

Děvčata, máte zadaný dril. Klikni ZDE.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Týdny 30. 11. – 11. 12.

Platí stejné zadání – Výzva na 30 dnů a samozřejmě turistika.

Týdny 16. 11. – 27. 11.

Výzva na následujících 30 dnů

stáhněte si do mobilů aplikaci cvičení na 30 dnů a pojďme společně pokořit některé z výzev, které zde najdete.

 30denní program cvičení je aplikace navržená profesionálním fitness trenérem, u které je vědecky prokázáno, že zlepšuje tělesnou kondici a zdravotní stav. Aplikace umožňuje synchronizaci údajů o spálených kaloriích se službou Google Fit. Cvičte podle programu a dosáhnete ohromujících výsledků.

Při důsledném dodržování pravidel 30denní program cvičení postupně zvyšuje intenzitu jednotlivých cvičení, takže můžete snadno absolvovat své každodenní cvičení. Nemusíte chodit do fitcentra, stačí každý den několik minut cvičit s váhou vlastního těla – 30denní program cvičení se stane vaším důležitým pomocníkem při zlepšování kondice a efektivním snižování tělesné hmotnosti.

Funkce
– Nahrává průběh tréninku automaticky
– Připomíná vám cvičení každý den
– Podrobné video průvodce
– Zvýší intenzitu cvičení krok za krokem
– Třicetidenního programu cvičení břicha
– Třicetidenního programu 30denní program cvičení
– Sdílejte s přáteli na sociálních médiích

Každá výzva má tři úrovně obtížnosti, od začátečníka až po pokročilé. Najděte cvičení, které je pro vás nejlepší. Vyzkoušejte nejlepší aplikaci pro trénink. Začněte 30denní výzvou a po 30 dnech můžete zjistit, že vaše emoční a intelektuální způsobilost se zlepší spolu s vaší fyzickou zdatností.

Kontrolovat jistě nebudu, neb pohyb v tomhle čase děláte především sami pro sebe.

Stále co nejvíce choďte na procházky do přírody.

____________________________________________________________________________________________________________________

Týdny od 2. 11. – 13. 11.

  1. Tento rok plníme ODZNAK VŠESTRANNOSTI v největším sportovním projektu Sazka Olympijský víceboj, kde vás čeká 10 disciplín ( 4 už máte splněné – 60 metrů, 1000 metrů, skok daleký z rozběhu a hod míčkem). Na uvedeném odkazu se můžete podívat na zbývající disciplíny a popřípadě některé z nich potrénovat. Odkaz ZDE.
  2. Podle dalšího odkazu si můžete zacvičit i doma, protože ve zdravém těle zdravý duch.;-) Odkaz ZDE.

3. Jinak choďte na procházky do přírody a neseďte pořád jen doma. ;-)2.