8.2. – 19.2.2021 

  • Úkoly, které trvají – rozcvičení a protažení při práci na počítači, hry a sporty na sněhu. 
  • Nový úkoly – udělejte si kouli z papíru (třeba z reklamního letáku), postavte si na zem hrnec a z přiměřené vzdálenosti se do něj trefujte. Můžete si hrnec postavit na stůl i na skříň a zkoušet, kolikrát se trefíte. Až budete mít hody nacvičené, dejte si 5 ran a řeknete mi, kolikrát jste dali “hrnec”. Máte na to čas do 19.2. POZOR! NIC NEROZBIJTE!

11.1. – 22.1.2021

– Hry na sněhu, sezónní sporty

23. 11. – 27. 11. 2020

– Pohybové hry v přírodě – honička, přelézání nebo podlézání překážek…

16. 11. – 20. 11. 2020

– Mezi jednotlivými úkoly se krátce protáhni (hlava, ramena a ruce, prsty…)

– Pobyt v přírodě – turistika, cestou střídej různé způsoby pohybu – skákej po jedné noze (vystřídej), skákej snožmo, cválej, couvej, při chůzi hýbej oběma rukama zároveň, udělej krok levou nohou a pohni levou rukou a opačně… Fantazii se meze nekladou.

9.11. – 13.11.2020

– Mezi jednotlivými úkoly se krátce protáhni (hlava, ramena a ruce, prsty…)

– Pobyt v přírodě – turistika, cestou si nasbírej šišky, stoupni si asi tak 5 dlouhých kroků od stromu a trefuj se do něj. Můžeš soutěžit s rodiči nebo sourozenci. Jednu borovicou šišku si vezmi domů na ČSP (pracovní vyučování).

2.11. – 6.11.2020

– Mezi jednotlivými úkoly se krátce protáhni (hlava, ramena a ruce, prsty…)

– Pobyt v přírodě – turistika, cestou si nasbírej drobné přírodniny, budeš je potřebovat na ČSP (pracovní vyučování).