Plnit průběžně 16.11.-27.11. (klidně během víkendu)

– Mezi jednotlivými úkoly se krátce protáhni (hlava, ramena a ruce, prsty…)

– Pobyt v přírodě – turistika, cestou střídej různé způsoby pohybu – skákej po jedné noze (vystřídej), skákej snožmo, cválej, couvej, při chůzi hýbej oběma rukama zároveň, udělej krok levou nohou a zároveň pohni levou rukou a opačně… Fantazii se meze nekladou.

Plnit průběžně 9.11.-13.11. (klidně během víkendu)

– Mezi jednotlivými úkoly se krátce protáhni (hlava, ramena a ruce, prsty…)

– Pobyt v přírodě – turistika, cestou si nasbírej šišky, stoupni si asi tak 5 dlouhých kroků od stromu a trefuj se do něj. Můžeš soutěžit s rodiči nebo sourozenci. Jednu borovicovou šišku si vezmi domů na ČSP (pracovní vyučování).

Plnit průběžně 2.11.-6.11. (klidně během víkendu).

Mezi jednotlivými úkoly se krátce protáhni (hlava, ramena a ruce, prsty…).

Pobyt v přírodě – nejlépe výšlap na kopec, cestou sbírej různé přírodniny podle zadání ČSP (pracovní vyučování).