pro tetno týden jsem si připravil drill, ve kterém si vyzkouším jak jste zvládli problematiku hardwaru a softwaru. , novou látkou buýde program malování.. další informace máte u sebe ve skupině teams InfoVolek 5

9.11. -13.11 .

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se asi až tak brzy ve škole neuvidíme, zřídil jsem vám na teamsech skupinu, InfoVolek5 , kde se budeme online potkávat a pracovat spolu na předmětu informatika. Zde vám budu také dávat různé zajímavé odkazy či úkoly.

Věřím, že spolu informatikou proplujeme a zvládneme zatím i takhle na dálku. stejně dobře, jako jste zvládali naše hodiny v září.

Prvním úkolem je,abyste se seznámili s prostředím teamsů.

Zde máte odkaz na první výukové video. https://www.youtube.com/watch?v=suIwA2dvxD4&t=75s

Více inforamcí a úkolů budete nacházet již ve zmíněné skupině.. takže. .šup šup, ať už tam mám vaše OK či palec vzhůru 🙂