Zadání „úkolů“ jsou směřována k získání dovedností při práci s Microsoft Office 365. Pokud se něco nezdaří, NIC SE NEDĚJE. Příště to vyjde.

Pokud Vám, děti, něco nepůjde, zkuste se nejprve zeptat svých spolužáků, jestli vám někdo neporadí. Pokud ne, zkuste to s rodiči. Pokud ani tato varianta nepůjde, napište MNĚ. Hned jak budu mít čas, tak vám odepíšu a pokusíme se to spolu vyřešit.

23. – 27. 11. 2020

10 dětí, které splnily úkol z týdne 16. – 20. 11. mají všichni JEDNIČKU a jsou tento týden „BEZ“. – Z informatiky nemají žádný úkol k vypracování.

Pro zbytek zasílám zadání znovu.

Teams skupina 5.A informatika- Obecné

Limit pro vypracování do 27. 11. – 12:00 hod.

16. 11. – 20. 11. 2020

Test o fungování počítače ještě jednou. Tentokrát si dejde pozor na to, co odpovídáte – oznámkuji odpovědi !!!

Není tam časový limit, takže si k tomu můžete pustit video a použít ho při odpovídání. (všechny odpovědi tam jsou !!!)

Test umístím do stejné sekce jako minule, ale až v sobotu ráno, neboť půlka třídy ještě nezkusila test ani otevřít. Limit je do páteční půlnoci 20.11.

9. – 13. 11. 2020

Tentokrát jsem pro Vás připravila test, ve kterém musíte svoji odpověď napsat. Test najdete jako minule v aplikaci Teams skupina 5.A informatikaObecné – Příspěvky nebo se k němu dostanete přes Obecné – Zadání.

Jmenuje se: Jak funguje počítač?

Všechny odpovědi najdete v tomto videu.

2. – 6. 11. 2020

Komu se podaří splnit obě zadání obdrží jedničku, komu ne, zkusí to příště….jednou to klapne.

V aplikaci Microsoft 365 Outlook mi pošlete pozdrav.

V aplikaci Microsoft 365 Teams vyplňte TEST (najdete ho v sekci „OBECNÉ“ …..po vypracování kliknete na Odeslat a tím se mi to automaticky odešle zpátky.