Pozn.: úkoly se nemění, jsou zadány stále ty, které jste dostali začátkem listopadu. Týkají se těch, kteří mi ještě neposlali projekty. Děkuji všem, kteří už práce odevzdali. H. H.

Dobrý den,

zadávám úkoly na následující období. Jeden bude povinný, druhý nepovinný.

 1. POVINNÝ: Jelikož se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, vaším prvním úkolem bude zpracovat projekt. Vyberete si jeden stát z nabídky a zkusíte zjistit, jaké zvyky a tradice jsou dodržovány v dané zemi, kdo nosí dárky apod. Můžete zmínit také nejznámější vánoční koledu (koledy). Vybrat si můžete např. Českou republiku, Rusko, Polsko, Německo, Itálii, severské země, Velké Británii, USA. Projekt zpracujte na formát minimálně A4, doplňte kresbami, obrázky, pěkně upravte. Vyfocený (nebo naskenovaný – dle vašich možností) ho pošlete na houskova.hana@zschodov.cz anebo přímo do chatu v aplikaci Teams – DO KONCE LISTOPADU.
 2. NEPOVINNÝ: Poslechněte si vánoční koledy cizích zemí a vyberte si jednu (dvě), která se vám líbí nejvíce. Na výběr máte tyto koledy (po kliknutí na název země se vám otevře odkaz):
  1. Německo
  2. Itálie
  3. Rusko
  4. Velká Británie
  5. Česko