Milé kuchařinky,

úkol na následující období je jednoduchý – samy nebo s pomocí dospělého připravte jednoduchý moučník (svačinku, snídani) – MUG CAKE – jednoduchý dortík z hrnku (nebojte se, nejde o nic složitého, stačí vám pár běžných přísad a mikrovlnná trouba). Spousta receptů je na internetu, záleží pouze na vaší chuti. Fotku (vaši – ne staženou z internetu) s receptem zašlete buď do soukromého chatu v Teams, anebo na e-mail houskova.hana@zschodov.cz.

POZOR: Vy, kdo jste ještě neposlaly úkol z minulého období, máte poslední šanci do 19.3. (pátek). Nezapomeňte, prosím, splnit i tento úkol.

______________________________________________________________________________________________________

15.2.-26.2.2021

Milé dámy.

Jelikož teď hodně času trávíte všechny doma, zadávám vám velice jednoduchý úkol na následujících 14 dní. Vyberte si jeden libovolný den v týdnu (nebo o víkendu) a zapište si váš jídelníček (snídaně – oběd – večeře, případně svačiny) – držte se skutečnosti. Pak sestavte jeden vzorový – co byste si představovaly jako ideální denní jídelníček, který by byl zároveň zdravý, chutný a výživný. H.