Protože se konečně uvidíme ve škole, a vy máte mít z předchozího období naplánovaný výrobek ze dřeva, buďte na příští týden nachystáni, abyste mohli začít rovnou pracovat. Váš výrobek bude vaše hlavní známka za čtvrtletí.


26. 4. – 30. 4. 2021

Dlouho předlouho jsem vám nic nezadával, je na čase to dohnat. Protože stále není jisté kdy se vrátíme do školy, budete pracovat alespoň doma, s materiály které vám jsou dostupné. Zadání práce najdete v naší skupině v Teams.


8. 3. – 12. 3. 2021

Abychom v novém pololetí také něco udělali, dostanete dnes Drill & Skill o různém nářadí. Pro jistotu ho vám připomenu také v Zadání v Teams.

Richard Aubrecht


4. 1. – 15. 1. 2021

Přímo v Teamsech je stále k dispozici zadání vaší práce.

  • Aktualizace 8.1.2021: Stále ještě všichni nesplnili zadaný úkol! Záleží na něm Vaše hodnocení – známka v pololetí!!
  • Prosím všechny, kdo ještě nesplnili úkol, který byl dán do 18. 12. 2020, aby co nejrychleji napravili!!! Nejzazší termín je čtvrtek 14. 1. 2021 (pro připomenutí: zápisky – dřevo, kov, plast, sklo)

23. 11. – 4. 12. 2020

Přímo v Teamsech najdete další zadání vaší práce.

Ještě stále mi všichni neodevzdali úkol, který jste dostali v minulém zadání. (Návrh na výrobek ze dřeva. Pokud nechcete dostat špatnou známku, napravte to co nejdříve!)

Odevzdání vaší práce je nutno řešit přímo přes úkol v Teamsech. (Tým ČSP)


2. 11. – 22. 11. 2020

Přímo v Teamsech máte komplet zadání vaší práce. Stručné zadání zde:

Do sešitu si narýsujte obdélník s rozměry 14,5cm a 9,5cm. A do tohoto obdélníku tužkou vytvořte jakýkoliv tvar, který z něho budete chtít vyrobit. Jak jsem psal, návrhů může být i více.Snažte se co nejvíce využít rozměrů toho obdélníku. (Pokud možno, aby to zabíralo co nejvíce místa – bylo co největší.)

Nicméně bližší informace a odevzdání vaší práce je nutno řešit přímo přes úkol v Teamsech. (Tým ČSP)