Týden 23. – 27.11.

Vánoční výzdoba – pomozte doma při úklidu a vánoční výzdobě.

Týden 16. – 20.11.

Chcete-li, najděte si na stránkách školy fotky nádherných výtvorů vašich dětí (Akce školy – 1.stupeň – 3. ročník)

Pěstitelské práce – pomozte doma s péčí o pokojové rostliny (omývání listů, zalévání, mytí podmisek nebo květináčků). Pozor! Nic nezničte!

Týden 9. – 13.11.

Během pobytu venku najdi jednu nebo dvě borovicové šišky. Zasaď ji do mělkého květináčku tak, aby nebyla v zemi celá a začni opatrně zalévat. Není dobré šišku přelít, aby neplesnivěla. Je to pokus. Kdo bude mít štěstí, tomu obroste. Ukázky ODKAZ nebo ODKAZ. Hodně štěstí. (Když nenajdete borovicovou, zkuste jinou)

Prosím FOTO do pondělí 16.11.

Týden 2. – 6.11.

Během pobytu venku sbírejte různé přírodniny – šípky, jeřabiny, větvičky s plody atd. Z nich pak vyrobte jednu věc, podle toho, co jste nasbírali. Např. můžeš navlékat přírodniny na nit (nepíchni se o jehlu), můžeš je hezky upravit do vázy, můžeš z nich sestavit obrázek (třeba z listů), můžeš vyrobit zvířátko z kaštanů nebo žaludů (opět dávej pozor, ať si neublížíš)…

Prosím FOTO jedné věci nejpozději v pondělí 9.11.