
Na konci dubna jsme se vydali na exkurzi do Botanické zahrady v Bečově. Překrásným prostředím probouzející se přírody nás provedla skutečná odbornice. Dověděli jsme se, že tato zahrada má více než stoletou historii. Ve dvacátých letech minulého století ji založil zahradní architekt pan Kodýtek. Nacházejí se zde rostliny z různých částí světa. Přestože nebyla zahrada ještě v plné jarní kráse, dovedeme si představit, že je nádherná v každém ročním období.
Kromě prohlídky došlo i na hry. Byly pro nás připraveny puzzle zaměřené na chování lidí v přírodě i na poznávání našich stromů.


















































