
Ve středu 15. 10. jsme navštívili knihovnu v Chodově. V knihovně si pro nás připravili besedu na téma vesmír, který právě probíráme v přírodovědě. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o planetách, hvězdách, Slunci i o tom, jak lidé zkoumají vesmír. Beseda byla velmi zajímavá a všem se nám líbila.
Děkujeme za pěkně připravený program! 🌟 Mgr. Soňa Paříková, AP Ludmila Bereczká



