Ve čtvrtek dne 7. 5. se naše tělocvična proměnila v místo plné zábavných a zajímavých pokusů. Školní parlament si pro žáky 1. stupně připravil pestrou ukázku experimentů a pokusů, do kterých se děti s nadšením zapojily a vše si vyzkoušely.

Velké poděkování patří školnímu parlamentu za skvěle připravenou akci a krásné dopoledne plné objevování a zábavy. Mgr. Soňa Paříková AP Ludmila Bereczká