15. 05. 2019

...

03. 05. 2019

Ve čtvrtek 2.5. se v městské sportovní hale v Chodově konalo okresní kolo ve volejbalu. O postup do krajského kola bojovalo naše družstvo dívek i chlapců....

24. 04. 2019

Informace k vyplňování dotazníků zaměřených na klima...

Aktualita 2070

Pohár Rozhlasu

Poslední soutěží sportovní ligy škol byl Pohár rozhlasu

Aktualita 2044

Minifotbal

Ani krajské finále nezastavilo družstvo našich fotbalistu a postupují na kvalifikační boj o republikové finále .

Aktualita 2043

Okresní kolo volejbalu

Aktualita 2010

Republikové finále

Naši florbalisté ukončili tažení Florbalovým turnajem šestým místem v republikovém finále

Aktualita 2000

Krajské finále basketbalu mladších žáků

Také z basketbalu přivážíme z Krajského mistrovství cennou medaili.

Krajské kolo šplhu

Naše družstva se stávají Mistry karlovarského kraje.

Okresní kolo basketbalu

V pátek 1.3. jsme se zúčastnili okresního kola basketbalu mladších dívek.

Aktualita 1978

Mladší basketbalisti postupují do Kraje

Naši kluci dokázali vybojovat 3. místo v krajském finále basketbalu mladších žáků.

Aktualita 1975

Okresní kolo ve šplhu

I v další soutěži sportovní ligy škol jsme si vedli skvěle. Chlapci vyhráli, dívky skončily druhé. Obě družstva postupují do Krajského kola.

Aktualita 1970

Přebory Chodova v přeskoku přes švihadlo

14. února proběhly tradiční přebory Chodova v přeskoku přes švihadlo, které pořádá DDM Bludiště Chodov

Aktualita 1968

Krajské kolo florbalu starších žákyň

Ve středu 13.2. se v hale Lokomotivy Cheb konalo krajské kolo florbalu starších žákyň.

Aktualita 1953

Kvalifikace Republikového kola

Naši florbaloví kluci pod vedením kapitána Daniela Pece se stali vítězi kvalifikačních bojů a postupují do republikového finále

Okresní kolo florbalu

Krajské kolo florbalu mladších žákyň

Aktualita 1922

Jsme krajskými přeborníky ve florbalu mladších kluků.

Florbalisté naší školy vítězí i v Krajském finále a historicky poprvé si tak tento sport také na druhém stupni vybojovává postup do kvalifikace Republikového kola.

Aktualita 1900

Stříbro z krajského finále futsalistů

Krajské kolo futsalu se i letos konalo ve Františkových Lázních .

Aktualita 1890

Futsalisté vybojovali postup na KRAJ

Futsalisté si vzali vzor z florbalistů a i oni vybojovali postup do Krajského finále Sportovní ligy škol

Ve čtvrtek 6.12. se v Březové u Sokolova konalo okresní kolo florbalu mladších žákyň.

Aktualita 1888

Naši florbalisti jsou mistrem okresu

Sportovní liga škol probíhá, Florbal postoupil do okresních kol.

Aktualita 1854

Okrskové kolo florbalu

Sportovní liga škol pokračuje florbalem. V kategorii mladšího žactva se nám podařilo a obě družstva postupují . V kategorii starších vybojovalo vítězství družstvo dívek a také postupuje