23. 09. 2020

Informujeme zákonné zástupce našich žáků, že škola nevyužila doporučení ministra zdravotnictví a v pátek 25.9. nebudeme vyhlašovat ředitelské volno. Škola i školní družina budou v normálním...

17. 09. 2020

Ministr zdravotnictví oznámil zpřísnění v nošení roušek ve školách. Od pátku 18.9. bude povinnost nosit roušku nejen ve společných prostorách, ale i ve třídách a to po celou dobu vyučování...

28. 08. 2020

1.9. 2020 ŠKOLNÍ DRUŽINA V OMEZENÉM PROVOZU. Ranní družina od 6:00. Odpolední družina do 15:00. Od úterý 2.9. 2020 běžný režim, tzn. ranní družina od 5:30, odpolední družina do...

EU- peníze školám

Naše škola je příjemcem podpory v rámci projektu EU peníze školám, který byl vyhlášen v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (PO VK) a je spolufinancovaný z Evropského strukturálního fondu.

 

Tento projekt má přispět k masivní podpoře základních škol, k řešení jejich nejpalčivějších problémů. Jeho smyslem je podpořit rozvoj oblastí, které se dlouhodobě ukazují (např. ve výsledcích mezinárodních šetření typu TIMSS a PISA jako problematické v rámci vzdělávání na základních školách. Podporou vytipovaných témat a koncentrací finančních prostředků na ně by mělo dojít ke zlepšení této situace1

 

Naše škola podala projekt v září 2010, realizace projektu začala 1. 2. 2011. Projekt potrvá do konce roku 2012. Během projektu vytvoří učitelé 1070 vzdělávacích materiálů z různých předmětů a různých tematických celků. Budou podpořeni všichni žáci školy a téměř všichni pedagogičtí pracovníci školy.

 

Škola v rámci projektu získala na vybavení školy a na odměny pro pedagogické pracovníky celkem 2 322 591 Kč. Z této dotace jsme zařídili zcela nové počítačové učebny na obou stupních školy s celkovým počtem 54 počítačů. V každé třídě je keramická magnetická tabule a dataprojektor.

 

Plakat_EU_penize_skolam.pdf
 

Vytvořené výukové materiály